Znajdź nieruchomość
Rodzaj nieruchomości
Cena (zł)
0 złbez limitu

Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce Kraków

Mediana ceny 883,914 zł
Mediana ceny za m² 14,073 zł/m²
Typowa powierzchnia 62 m²
Zakres cen 349,000 zł–976,128 zł

Dane aktualizowane: październik 2026 r.

Kawalerka 24 m² Kraków Nowa Huta | parter z osobną kuchnią

349 000zł

14,227 zł/m²
  • Powierzchnia24,5 m²
  • Liczba pokoi1
  • Piętroparter
  • Rynekwtórny

Szukasz niewielkiego mieszkania w zielonej części Krakowa, które możesz urządzić po swojemu – albo przeznaczyć pod wynajem? Prezentowana kawalerka o powierzchni 24,53 m² położona jest na wysokim parterze kameralnego bloku na osiedlu Wysokim w Nowej Hucie.…

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków Bieńczyce | Faktoria Młyn

976 128zł

14,073 zł/m²
  • Powierzchnia69,4 m²
  • Liczba pokoi2
  • Piętroparter
  • Rynekpierwotny

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Krakowie, Bieńczyce – Faktoria Młyn Na sprzedaż oferuję nowe, jasne mieszkanie o powierzchni 69,36 m², położone na parterze kameralnego, 4-piętrowego budynku…

Mieszkania w okolicy — Bieńczyce

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,67 m², zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa – ul. Włodkowica

862 000zł

17,000 zł/m²
  • Powierzchnia50,7 m²
  • Liczba pokoi3
  • Piętro2
  • Rynekwtórny

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,67 m², zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa – przy ul. Włodkowica. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort…

Polecani pośrednicy Bieńczyce

Rynek: Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce – analiza październik 2026

Łączna liczba aktywnych ofert5
Zmiana mediany ceny za m² względem poprzedniego miesiąca 0,0% – bez istotnej zmiany

Ceny i powierzchnie

ParametrMedianaTypowy przedziałPróba
Cena mieszkania883,914 zł550,000 zł–933,317 zł5 ofert
Cena za m²14,073 zł13,999 zł–14,227 zł5 ofert
Powierzchnia mieszkania62 m²56 m²–63 m²5 ofert

Struktura dostępnych ofert

Rodzaje nieruchomości

apartamentowiec40,0% (2 oferty)
blok40,0% (2 oferty)
loft20,0% (1 oferta)

Podstawa: 5 ofert z uzupełnionym polem.

Rynek pierwotny i wtórny

pierwotny60,0% (3 oferty)
wtórny40,0% (2 oferty)

Podstawa: 5 ofert z uzupełnionym polem.

Stan wykończenia

do zamieszkania50,0% (2 oferty)
do wykończenia25,0% (1 oferta)
do remontu25,0% (1 oferta)

Podstawa: 4 oferty z uzupełnionym polem.

Liczba pokoi

3 pok.60,0% (3 oferty)
2 pok.20,0% (1 oferta)
1 pok.20,0% (1 oferta)

Podstawa: 5 ofert z uzupełnionym polem.

Oferty z garażem

Garaż0,0% (0 ofert)

Podstawa: 1 oferta z uzupełnionym polem parkingowym.

Najczęstsze ogrzewanie

miejskie66,7% (2 oferty)
pompa ciepła33,3% (1 oferta)

Podstawa: 3 oferty z uzupełnionym polem.

Dane obejmują 5 ofert. Statystykę ceny obliczono z 5 ofert, a ceny za m² z 5 ofert zawierających prawidłową cenę i powierzchnię. Są to ceny ofertowe publikowane w Netdomy, nie ceny transakcyjne. Typowy przedział oznacza zakres od 25. do 75. percentyla.

Porównanie lokalizacji – Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce

Porównanie lokalizacji dla kategorii Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce
LokalizacjaOfertyMediana cenyMediana zł/m²Mediana powierzchni
Mieszkania na sprzedaż Jagiellońskie 1 — — —
Mieszkania na sprzedaż Wysokie 1 — — —

Ceny i powierzchnie są wyświetlane dopiero od 4 oferty z prawidłowo uzupełnionym parametrem. Przy mniejszej próbie pozostaje wyłącznie liczba ofert.

Najczęściej zadawane pytania – Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce

Gdzie są do kupienia najtańsze mieszkania w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” nie ma jeszcze dwóch porównywalnych lokalizacji z co najmniej 4 oferty z prawidłowo podaną ceną. Z tego powodu nie można rzetelnie wskazać dwóch najtańszych lokalizacji.

Jaka jest mediana ceny ofertowej w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” mediana ceny wynosi 883,914 zł. Obliczono ją na podstawie 5 ofert; połowa analizowanych ofert jest tańsza, a połowa droższa.

Ile wynosi mediana ceny ofertowej za m² w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” mediana ceny ofertowej za m² wynosi 14,073 zł/m². Wartość została wyliczona przez podzielenie ceny przez powierzchnię dla 5 ofert.

Jaka jest typowa powierzchnia mieszkania w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” typowa powierzchnia, rozumiana jako mediana, wynosi 62 m². Środkowe 50% analizowanych ofert mieści się w przedziale 56 m²–63 m².

Jakie rodzaje nieruchomości pojawiają się najczęściej w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” najczęściej występujący rodzaj to apartamentowiec: 2 oferty (40,0% wszystkich ofert z uzupełnionym rodzajem).

Jaki udział mają rynek pierwotny i wtórny w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” wśród ofert z uzupełnionym polem rynku udział wynosi: pierwotny – 60,0% (3 oferty), wtórny – 40,0% (2 oferty).

Ile ofert w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” obejmuje garaż?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” garaż wskazano w 0,0% ofert z uzupełnionym polem parkingowym, czyli w 0 ofert z 1 oferta.

Jakie ogrzewanie występuje najczęściej w kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce”?

W kategorii „Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce” najczęściej wskazywane sposoby ogrzewania to: miejskie – 66,7% (2 oferty), pompa ciepła – 33,3% (1 oferta). Jedno ogłoszenie może zawierać więcej niż jeden sposób ogrzewania.

Dane aktualizowane: październik 2026 r. Statystyki dotyczą cen ofertowych.

Podobne lokalizacje

Zobacz podobne ogłoszenia